Tööinspektor

Avaldatud: 22.062022 - Tööpakkumise nr: 70001969

Tööinspektsioon

Registrikood: 70001969
Tööinspektsioon

Tööülesanded

Tööinspektori põhiülesanne on teostada riiklikku järelevalvet tööohutust reguleerivate õigusaktide täitmise üle töökeskkonnas ning kohaldada riiklikku sundi seaduses ettenähtud alustel ja ulatuses. Vajadusel viia läbi kohtuvälise menetlejana ka väärteomenetlusi seaduses ettenähtud juhtudel ja korras.

Tule anna oma panus, et töösuhted oleks selged ja töökeskkond ohutu ning tervistsäästev!

Nõuded kandidaadile

Keeleoskus
Keel
Kõnes
Kirjas
eesti keel - nõutud
C1 - väga hea
C1 - väga hea
vene keel - nõutud
B1 - keskmine
B1 - keskmine
Juhtimisõigus
B kategooria
Muud nõuded
Ootame töötervishoiu ja tööohutuse valdkonda hästi tundvat spetsialisti, kellel on huvi tootmis-, tööstus- ja teeninduse ja avaliku halduse ettevõtete töökeskkonna vastu ning kes on valmis aitama kaasa töökeskkonna ohutuks muutmisele ja tööelu kvaliteedi tõstmisele. Kandideeri meile tööinspektoriks kui Sul rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus ning eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus vähemalt kesktasemel. Kasuks tuleb varasem kokkupuude töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnaga. Näiteks oled varasemalt täitnud ettevõttes töökeskkonnaspetsialisti ülesandeid. Kindlasti annab lisaväärtust valdkonna õiguslike regulatsioonide tundmine.

Tööinspektori töö tulemuslikuks täitmiseks peaks Sul olema hea läbirääkimisoskus, enesekindlus, enesekehtestamise oskus, positiivne ellusuhtumine ja tulemustele orienteeritud töösse suhtumine. B-kategooria juhiluba ja sõiduki juhtimisoskus on samuti möödapääsmatu.

Töökoha andmed

Töökoha asukoht
Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Keskväljak 1
Kodus töötamise võimalus
Vabade töökohtade arv
1
Töötasu
1445 - 1700 EUR
Tööaeg
Täistööaeg
Töösuhte kestus
Tähtajatu
Tööle asumise aeg
Niipea kui võimalik

Omalt poolt pakume

Tööinspektsioon pakub Sulle võimalust teha tänuväärset, huvitavat ja mitmekesist tööd. Tööle on võimalik asuda Tööinspektsiooni Jõhvi või Rakvere kontoris.

Oleme paindlik tööandja ning võimaldame kaugtööd, anname puhkamiseks lisapäevi, soodustame tervislikku eluviisi ja enesearengut, toetame töötajate vaimset tervist pakkudes tööpsühholoogi teenust.

Pakume põhipalka alates 1 445 eurost (katseajal) kuni 1 700 euroni kuus.

Kandideerimise info

Kandideerimiseks ootame motivatsioonikirja koos kinnitusega, et puuduvad avaliku teenistuse seaduse § 15 loetletud asjaolud, mis välistaksid ametniku teenistusse võtmise ja elulookirjeldust.

Hoolime üksteise tervisest ning ootame oma meeskonnaga liituma vaktsineeritud kolleege.

Dokumendid palume saata hiljemalt 10. augustiks e-posti aadressile konkursid@ti.ee digitaalselt allkirjastatuna märgusõnaga „tööinspektor“.

Lisainfo: personalispetsialistilt telefonil 5623 0228 või kirjutades evelin.uustal@ti.ee. Tööalastele küsimustele vastab Mariko Vahula telefonil 5855 9030 või kirjutades mariko.vahula@ti.ee

Tule anna kindlustunne töösuhetes ja aita ennetada tööõnnetusi!
Tähtaeg
10.08.2022
Kontakt
Evelin Uustal (personalispetsialist) , telefon 56230228 , e-post: evelin.uustal@ti.ee

Värsked uudised Sinu postkastis!

Hoiame Sind Arveteenus.ee oluliste uudistega alati kursis.

Esita arve

Meie kaudu saad esitada tellijale päris arve. Aus töö väärib ausat tasu - pole tähtis, kas oled vabakutseline, kergettevõtja või tööampsaja.

Esita arve

Tööandjale

Arveteenus.ee pakub lihtsat lahendust tööampsu tegijale töötasu maksmiseks. Kui töövõtja esitab Arveteenus.ee kaudu arve, tasub teie ettevõte töö eest ühe maksega.

Loe lähemalt

Pole leidnud endale sobivat tööampsu?

Vaata meie partneri Töötukassa poolt pakutavaid tööampse