Esita töö eest arve firmale ilma ettevõtet omamata!

Muretu ja bürokraatiavaba viis ettevõtlusega tegelemiseks.

Loe lähemalt
Arvuta töötasu

Olen hoopis ettevõte ja soovin pakkuda

töö tegijale tööampsu
Screen

Tasuta, lihtne ja bürokraatiavaba arvete esitamine

Arveteenus.ee võimaldab esitada ettevõtetele tasuta ametlikke arveid ja saada tehtud töö eest tasu ilma ise ettevõtet omamata.

Ei mingeid jooksvaid kulusid, maksta tuleb vaid ühekordset teenustasu teenitud töötasu laekumise pealt.
Arveteenus.ee kasutajana ei ole sul vaja tegeleda ettevõtte igapäevase juhtimisega seotud toimingutega nagu raamatupidamine või maksudeklaratsioonide esitamine. Nii saad keskendudes sellele, mida tegelikult teha tahad, meie hoolitseme kogu paberitöö ja bürokraatia eest.
Tasuta, lihtne ja bürokraatiavaba arvete esitamine

Kõik maksud ausalt tasutud ja vajadusel ravikindlustus

Arveteenus.ee toetab ausat ettevõtlust. Teenitud tasult arvestatakse ja tasutakse automaatselt tulumaks, sotsiaalmaks ja soovi korral kogumispensioni makse. Nii ei pea töö tegija ega ettevõtja muretsema kohustuste pärast riigi ees.
Kergettevõtjana võid olla ravikindlustatud. Kui tasult makstav sotsiaalmaksu summa on võrdne või ületab kehtivat miinimumkohustuse määra, siis tekib kergettevõtjal ravikindlustus. Selleks ei pea Sina midagi tegema – tasu laekumisel vormistame meie kõik vajaliku.
Kõik maksud ausalt tasutud ja vajadusel ravikindlustus

Kuidas toimib

1
Töö tegija ja tellija lepivad kokku töö tingimustes
2
Töö tegija teeb vastava töö ära ja esitab arve
3
Tellija tasub arve arveteenus.ee-le
4
Makse laekub hiljemalt 2 tööpäeva jooksul töö tegija pangakontole

Arveteenus.ee kaudu töötamise eelised

Lihtne arvete esitamine
Ei mingit bürokraatiat ega paberimajandust
Tasuta registreerumine
Ei mingeid kohustusi – tee tööd nagu sulle sobib
Võimalus ise valida endale meelepärane töö ja hind
Ei mingeid jooksvaid ega peidetud kulusid
Eelised

Sobib sulle kui

Töötad vabakutselisena

Arveteenus.ee on hea lahendus, kui töötad vabakutselisena ning soovid klientidele arveid esitada ilma ettevõtlusega kaasneva täiendava paberimajanduseta.

Oled tudeng või teed lisatööd

Arveteenus.ee teenus on mugav viis küsida tasu põhitöökoha kõrvalt tehtud tööotsade eest. Nii on sul võimalik tegutseda ettevõtjana ilma ise ettevõtet omamata. Teenus on abiks ka õpingute kõrvalt tehtud töö eest tasu küsimiseks.

Sa ei tee regulaarselt tööd ning oma ettevõtte loomine pole sulle kasulik

Tegeledes arvete esitamist nõudva tööga ebaregulaarselt ja esitades korraga arveid väikeste summade eest, ei pruugi oma ettevõtte loomine sugugi tulus olla.
Arveteenus.ee teenus on ideaalne lahendus, kui soovid ilma vaevata esitada arveid aegajalt või hobi korras tehtud töö eest. Arveteenus.ee teenus on kasulik näiteks muusikute jaoks või puhastusteenuste eest arvete esitamiseks.

Soovid ettevõtlusega tegeleda ilma ettevõtet omamata

Arveteenus.ee teenus sobib ettevõtlusega lähema tutvuse tegemiseks enne oma ettevõtte asutamist.
Arveteenus.ee kaudu saad ettevõtlust proovida, ilma et peaksid end vaevama ettevõtte asutamisega seotud õigusaktide, maksusüsteemi ja raamatupidamisega.

Teised meist

Minu lemmik osa teie teenusest on kalkulaator, see on mugav ja ka õpetlik tööriist selle osas, kuhu lähevad maksud. Algaja ei pruugi üldse täpselt aru saada, kuhu ja miks osa tema teenitud rahast läheb. Töötasu saabub ka kiirelt, mis on väga meeldiv.
Helen Rectangles Helen  
Kasutasin Arveteenuse lehte eksperdi konsultatsiooni arveldamiseks ja kõik sujus ladusalt. Arve tuli meili peale, maksin selle ära ja firma ei pidanud rohkem töö tegijaga seoses ühtegi dokumenti tegema. Lisaväärtust pakkuv teenus.
Hannes Rectangles Hannes Hannobalt OÜ (torutööd)
Väga huvitav teenus mille kasutamine alguses tundus ebaloomulik, et eraisikuna saan oma teenuse eest arve teha ettevõttele. Telliti puhastusteenuseid mida tegin peale oma põhitööd. Töö Tellija ise soovitas meil kasutada arveteenust, et tema saaks kuludokumendi firmale ning suunas kasutama arveteenust. Arve koostamine oli lihtne aga kalkulaatorisse õige hinna sisestamine vajas natuke aega. Raha kanti minu kontole järgmisel päeval. Kindlasti kasutan teenust veel.
Andres Kuusk Rectangles Andres Kuusk andres.kuuk@gmail.com
Arveteenust kasutasin, et proovida teenuse kiirust ja kvaliteeti. Teostasin eraisikuna sadulsepa töid ettevõttele, kes soovis kuluarvet. Raha liikus väga kiiresti, kuna tellija kellele teenust osutasin tasus samal päeval arve Arveteenus.ee kontole. Teenuse teeb läbipaistvaks selge ülevaade, kuhu ja kellele mis tasud makstakse. Ideaalne teenus lisatööde tegemiseks või põhitöö tegemiseks, kus arveldamine selge. Meie töötajad soovivad tihti teha ületunde ja teenida palga lisa. Smartservice OÜ siseselt kaalume kasutada tükitööde eest arveldamist ja ületundide maksmisel antud lahendust.
Martin Kaadu Rectangles Martin Kaadu martin@smartservice.ee
Olen põhi kohaga tööl Technopolis Ülemiste. Oskan erinevaid puusepa, aia ja tänavakivi paigalduse töid mida olen oma aias alati ise teinud. Eelmine nädal palus abi naabrimees, aitasin naabrimehel paigaldada tänavakivid maja ette kuhu on ka tema ettevõte registreeritud töökohana. Seega tahtis mulle tasu maksta ülekandega ettevõtte arvelt ning otsustasime kasutada arveteenuse lahendust. Mina väga rahul, sain aitamise eest raha ja naabrimehel kivid pandud ja temal olemas kuluarve tehtud tööde eest ettevõttele nii et kõik maksud makstud. Arve esitamisel pidi natuke jälgima summasid mida arvele sisestada, et minu teenitud tasu oleks täpne. Vormistamine võttis aega 5 minutit. Super lahendus!
Raivo Terve Rectangles Raivo Terve raivoterve@hotmail.com

Esita arve

Meie kaudu saad esitada tellijale päris arve. Aus töö väärib ausat tasu - pole tähtis, kas oled vabakutseline, kergettevõtja või tööampsaja.

Esita arve

Töö tellijale

Arveteenus.ee pakub lihtsat lahendust tööampsu tegijale tasu maksmiseks. Kui töö tegija esitab Arveteenus.ee kaudu arve, tasub teie ettevõte töö eest ühe maksega.

Loe lähemalt