Kaasa kiirelt ja paindlikult tööjõudu

Muretu ja bürokraatiavaba viis töö tegija palkamiseks.

Loe lähemalt

Olen hoopis töötegija ja soovin esitada

töö tegijana arve
Kaasa tööjõudu

Arveteenus.ee pakub lihtsat lahendust tööampsu tegijale töötasu maksmiseks.

Kui töötegija esitab Arveteenus.ee kaudu arve, tasub teie ettevõte töö eest ühe maksega. Kogu bürokraatia ja töötasu maksmisega seotud dokumentide vormistamine jääb meie hooleks.

Võrreldes tööle vormistamisega on selline lahendus ettevõtte jaoks kiirem ja paindlikum!

Ettevõtjate jaoks tähendab töötajate palkamine pikaajalist kohustust.

Töötajate palkamine näiteks hooajatööde jaoks või ajutiselt suurenenud töömahu katmiseks toob ettevõttele kaasa mitmesugust ettevõttesisest bürokraatiat.

Meie teenust kasutades saab kergettevõtja tegutseda justkui teie ettevõtte alltöötegijana. Peale kasutajate töötasu maksmise kanname hoolt ka vajalike dokumentide vormistamise eest.

Screen

Arveldusteenuse kaudu arveldatav töö peab olema kooskõlastatud tellijaga; arveldusteenuse kaudu ei saa arveldada töid, mis on juba kokku lepitud tavalise töölepingu raames.

Kuidas toimib

1
Töö tegija ja tellija lepivad kokku töö tingimustes
2
Töö tegija teeb vastava töö ära ja esitab arve
3
Tellija tasub arve arveteenus.ee-le
4
Makse laekub hiljemalt 2 tööpäeva jooksul töö tegija pangakontole

Teised meist

Minu lemmik osa teie teenusest on kalkulaator, see on mugav ja ka õpetlik tööriist selle osas, kuhu lähevad maksud. Algaja ei pruugi üldse täpselt aru saada, kuhu ja miks osa tema teenitud rahast läheb. Töötasu saabub ka kiirelt, mis on väga meeldiv.
Helen Rectangles Helen  
Kasutasin Arveteenuse lehte eksperdi konsultatsiooni arveldamiseks ja kõik sujus ladusalt. Arve tuli meili peale, maksin selle ära ja firma ei pidanud rohkem töö tegijaga seoses ühtegi dokumenti tegema. Lisaväärtust pakkuv teenus.
Hannes Rectangles Hannes Hannobalt OÜ (torutööd)
Väga huvitav teenus mille kasutamine alguses tundus ebaloomulik, et eraisikuna saan oma teenuse eest arve teha ettevõttele. Telliti puhastusteenuseid mida tegin peale oma põhitööd. Töö Tellija ise soovitas meil kasutada arveteenust, et tema saaks kuludokumendi firmale ning suunas kasutama arveteenust. Arve koostamine oli lihtne aga kalkulaatorisse õige hinna sisestamine vajas natuke aega. Raha kanti minu kontole järgmisel päeval. Kindlasti kasutan teenust veel.
Andres Kuusk Rectangles Andres Kuusk andres.kuuk@gmail.com
Arveteenust kasutasin, et proovida teenuse kiirust ja kvaliteeti. Teostasin eraisikuna sadulsepa töid ettevõttele, kes soovis kuluarvet. Raha liikus väga kiiresti, kuna tellija kellele teenust osutasin tasus samal päeval arve Arveteenus.ee kontole. Teenuse teeb läbipaistvaks selge ülevaade, kuhu ja kellele mis tasud makstakse. Ideaalne teenus lisatööde tegemiseks või põhitöö tegemiseks, kus arveldamine selge. Meie töötajad soovivad tihti teha ületunde ja teenida palga lisa. Smartservice OÜ siseselt kaalume kasutada tükitööde eest arveldamist ja ületundide maksmisel antud lahendust.
Martin Kaadu Rectangles Martin Kaadu martin@smartservice.ee
Olen põhi kohaga tööl Technopolis Ülemiste. Oskan erinevaid puusepa, aia ja tänavakivi paigalduse töid mida olen oma aias alati ise teinud. Eelmine nädal palus abi naabrimees, aitasin naabrimehel paigaldada tänavakivid maja ette kuhu on ka tema ettevõte registreeritud töökohana. Seega tahtis mulle tasu maksta ülekandega ettevõtte arvelt ning otsustasime kasutada arveteenuse lahendust. Mina väga rahul, sain aitamise eest raha ja naabrimehel kivid pandud ja temal olemas kuluarve tehtud tööde eest ettevõttele nii et kõik maksud makstud. Arve esitamisel pidi natuke jälgima summasid mida arvele sisestada, et minu teenitud tasu oleks täpne. Vormistamine võttis aega 5 minutit. Super lahendus!
Raivo Terve Rectangles Raivo Terve raivoterve@hotmail.com

Võta ühendust