Küpsiste kasutamine

ARVETEENUS.ee keskkonna veebilehed kasutavad küpsiseid. Küpsiste kasutamine on eelkõige seotud seadusest tulenevate kohustuste, personaalsema ja mugavama teenuse pakkumise kui ka teie nõusolekul turundamise eesmärgil. Küpsis (ingl.k cookies) on väike tekstikujuline andmeplokk teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab teie arvutis olevasse küpsiste faili.

Küpsiseid on kahte tüüpi:

  • Püsivad küpsised, mis jäävad teie arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks teie kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt teie vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks
  • Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui veebilehelt lahkute või oma veebilehitseja sulgete. Seansiküpsiseid võidakse kasutada veebilehe teatud funktsioonide, näiteks teenuse või toote taotlemise võimaldamiseks.

Meie lehtedel võib olla linke kolmandate isikute veebilehtedele, toodetele ja teenustele ning ka sotsiaalmeedia laiendusi (nt Facebooki pluginad, Google Analytics) turunduse ja statistika eesmärkidel. Meie veebilehtedel olevad kolmandate isikute teenused või kolmandate isikute rakendused alluvad kolmandate isikute isikuandmete kaitse reeglitele. Soovitame teil tutvuda selliste isikute isikuandmete kaitse praktikatega.

Tavapäraselt kasutame küpsistega kogutud informatsiooni järgmistel eesmärkidel:

  • Teenuse osutamiseks, sh meie veebilehe ja teenuste toimimiseks, et ühtlustada ja parandada kasutajakogemust.
  • Teenuste arendamiseks. Küpsiste kasutamist jälgides saame parandada meie e-keskkonna ja teenuste toimimist. Saame informatsiooni näiteks selle kohta, missugused on meie veebilehe kõige populaarsemad osad, missugustele veebilehtedele lähevad meie kasutajad edasi või missugustelt veebilehtedelt nad tulevad ning kui kaua nad on meie e-keskkonnas.

Meie veebilehtede kasutajad loetakse küpsistega nõustunuks, kui nende veebilehitseja seadistustes on küpsised lubatud. Kui te küpsistega ei nõustu, võib see aeglustada veebilehe sirvimist või vähendada teatavate veebilehtede funktsionaalsust või takistada neile juurdepääsu.

Te saate alati ise otsustada, kas küpsised oma veebilehitsejas lubada või mitte. Kui te küpsiseid ei soovi, võite seadistada oma veebilehitseja nii, et see keelab automaatselt küpsised ära või teatab teile iga kord, kui veebileht palub luba küpsise lisamiseks. Vajalike seadistuste tegemiseks külastage mõnd allpool olevat linki.

Internet Explorer
Chrome
Firefox
Opera
Safari

Käesolevaid tingimusi võidakse aeg-ajalt muuta ilma sellest ette teatamata, et kindlustada meie vastavus seadustele ja/või küpsistele.

Kui teil on küsimusi brauseriküpsiste kasutamise kohta veebilehel ARVETEENUS.ee, siis võtke ühendust aadressil info@arveteenus.ee.