Otsime tiimi raamatupidajat-analüütikut!

Kas sa oskad numbritega ümber käia ja suudad luua põhjus-tagajärg seoseid? Siis tule meile tööle! Arveteenus.ee otsib oma tiimi osalise tööajaga raamatupidajat-analüütikut. Ootame CVsid ühes ühes palgasooviga 12. märtsini.

Arveteenus pakub alternatiivset võimalust ettevõtjatel pakkuda oma teenuseid ettevõtet loomata. Teenuse pakkuja esitab töö tellijale vaid ühe arve, misjärel Arveteenus teostab kõik vajalikud raamatupidamislikud toimingud.

Meie tulevane kolleeg vastutab kogu ettevõtte raamatupidamise eest. Ta on initsiatiivikas ja pealehakkaja ning teda paelub teenuse ning raamatupidamise praktika vormimine kujunevas kergettevõtluse valdkonnas.

See tööpakkumine on Sulle, kui Sul on: 
 • majandus- või finantsalane haridus (võib olla lõppjärgus omandamisel)
 • kogemused tänapäevase kontoritarkvara ja makselahendustega
 • väärtustad ladusat koostööd ning suhtled eesti ja inglise keeles
 • huvi kaasa mõelda teenuse arenduse ja avaliku tutvustamise vastu
 
Sinu põhilised tööülesanded on:
 • Arveteenuse platvormil tehtud arveldamiste haldamine
 • Ostuarvete sisestamine ja maksete ettevalmistamine
 • Igakuine palga- ja maksuarvestus (TSD, KMD)
 • Raamatupidamisaruannete koostamine (bilanss, kasumiaruanne)
 • Majandusaasta aruannete koostamine ja esitamine 
Kasuks tuleb, kui Sul on:
 • hea algatus- ja kiire kohanemisvõime
 • varasem kogemus Directo raamatupidamistarkvaraga ja teadmised Google Analyticsist
 • tehniline taip infosüsteemide ülesehitusest
 • vene keele oskus suhtlustasemel
Meie juures ootab Sind huvitav ja mitmekülgselt arendav töö, paindlik tööaeg ja kaugtöövõimalus (kokkuleppel). Samuti saad panustada ettevõtte arengusse ja oma ettepanekuid ellu viia.
Töökeskkonnas ootavad sind abistavad ja rõõmsad kolleegid!
 

Värsked uudised Sinu postkastis!

Hoiame Sind Arveteenus.ee oluliste uudistega alati kursis.

Teised meist

Minu lemmik osa teie teenusest on kalkulaator, see on mugav ja ka õpetlik tööriist selle osas, kuhu lähevad maksud. Algaja ei pruugi üldse täpselt aru saada, kuhu ja miks osa tema teenitud rahast läheb. Töötasu saabub ka kiirelt, mis on väga meeldiv.
Helen Rectangles Helen  
Kasutasin Arveteenuse lehte eksperdi konsultatsiooni arveldamiseks ja kõik sujus ladusalt. Arve tuli meili peale, maksin selle ära ja firma ei pidanud rohkem töö tegijaga seoses ühtegi dokumenti tegema. Lisaväärtust pakkuv teenus.
Hannes Rectangles Hannes Hannobalt OÜ (torutööd)
Väga huvitav teenus mille kasutamine alguses tundus ebaloomulik, et eraisikuna saan oma teenuse eest arve teha ettevõttele. Telliti puhastusteenuseid mida tegin peale oma põhitööd. Töö Tellija ise soovitas meil kasutada arveteenust, et tema saaks kuludokumendi firmale ning suunas kasutama arveteenust. Arve koostamine oli lihtne aga kalkulaatorisse õige hinna sisestamine vajas natuke aega. Raha kanti minu kontole järgmisel päeval. Kindlasti kasutan teenust veel.
Andres Kuusk Rectangles Andres Kuusk andres.kuuk@gmail.com
Arveteenust kasutasin, et proovida teenuse kiirust ja kvaliteeti. Teostasin eraisikuna sadulsepa töid ettevõttele, kes soovis kuluarvet. Raha liikus väga kiiresti, kuna tellija kellele teenust osutasin tasus samal päeval arve Arveteenus.ee kontole. Teenuse teeb läbipaistvaks selge ülevaade, kuhu ja kellele mis tasud makstakse. Ideaalne teenus lisatööde tegemiseks või põhitöö tegemiseks, kus arveldamine selge. Meie töötajad soovivad tihti teha ületunde ja teenida palga lisa. Smartservice OÜ siseselt kaalume kasutada tükitööde eest arveldamist ja ületundide maksmisel antud lahendust.
Martin Kaadu Rectangles Martin Kaadu martin@smartservice.ee
Olen põhi kohaga tööl Technopolis Ülemiste. Oskan erinevaid puusepa, aia ja tänavakivi paigalduse töid mida olen oma aias alati ise teinud. Eelmine nädal palus abi naabrimees, aitasin naabrimehel paigaldada tänavakivid maja ette kuhu on ka tema ettevõte registreeritud töökohana. Seega tahtis mulle tasu maksta ülekandega ettevõtte arvelt ning otsustasime kasutada arveteenuse lahendust. Mina väga rahul, sain aitamise eest raha ja naabrimehel kivid pandud ja temal olemas kuluarve tehtud tööde eest ettevõttele nii et kõik maksud makstud. Arve esitamisel pidi natuke jälgima summasid mida arvele sisestada, et minu teenitud tasu oleks täpne. Vormistamine võttis aega 5 minutit. Super lahendus!
Raivo Terve Rectangles Raivo Terve raivoterve@hotmail.com

Esita arve

Meie kaudu saad esitada tellijale päris arve. Aus töö väärib ausat tasu - pole tähtis, kas oled vabakutseline, kergettevõtja või tööampsaja.

Esita arve

Töö tellijale

Arveteenus.ee pakub lihtsat lahendust tööampsu tegijale tasu maksmiseks. Kui töö tegija esitab Arveteenus.ee kaudu arve, tasub teie ettevõte töö eest ühe maksega.

Loe lähemalt